پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه
X
تبلیغات
امروز: یکشنبه 21 مهر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
دسته بندی صفحات
دسته بندی اخبار
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصیدر اين سايت
در كل اينترنت

Varzesh3.com ورزش سه

ثبت  آگهي تبليغاتي
بنر 120*240

کد اخبار

پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه

پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه دسته: مدیریت
بازدید: 63 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 387 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 53

تعریف پروژه یك پروژه را می توان بصورت زیر تعریف نمود ” مجموعه ای از فعالیتها كه برای دستیابی به منظور یا هدفی خاص انجام می گیرند” ”پروژه به مجموعه ای از فعالیت ها با روابط وابستگی و زمان خاص كه برای دستیابی به هدف مشخصی باید انجام شوند اطلاق می گردد“ بعبارت دیگر پروژه شامل فعالیتهایی می باشد كه می بایست در تاریخهای معین با هزینه ه

قیمت فایل فقط 35,000 تومان

خرید

پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه

برای مثال فرض كنید در یك سفر طولانی باید از شهرهای مختلف عبور نماییم تا به مقصد مورد نظر خود برسیم. برای اینكار ابتدا به نقشه راههای كشور كه شهرها ، جاده ها و راه های بین شهرها را نشان می دهد نیاز داشته و پس از آنكه به شهر مورد نظر رسیدیم ، نقشه مربوط به آن شهر را كه بتواند مسیرهای داخلی شهر را با جزییات و دقت بیشتری برای ما توضیح دهد مورد نیاز خواهد بود . نهایتا پس از وارد شدن به ناحیه مورد نظر در آن شهر ،  برای رسیدن به یك نقطه خاص در آن ناحیه نیاز به دانستن نقشه خیابانها و كوچه های آن ناحیه خواهیم داشت. جزئیات اخیر ، فقط در زمانی كه به مقصد نهایی نزدیك می شویم مورد احتیاج خواهد بود.

در یك پروژه نیز كه تعداد فعالیت های لازم برای دست یابی به هدف نسبتا زیاد است ، به كمك روش سلسله مراتبی فوق ، ابتدا یك شبكه مادر برای فعالیت های اصلی پروژه تعریف شده و سپس هر یك از فعالیت های اصلی به فعالیت های جزیی تر شكسته می شوند كه حاصل نمودار شكست فعالیت ها یا WBS خواهد بود.

دوره زمانی یك پروژه از لحظه ای كه موضوع اجرای آن ، به صورت یك نظریه ، در فكر        پایه گذاری می شود ، تا آن لحظه كه پروژه تكمیل شده و هدف نهایی آن حاصل می گردد ، می توان به چند مرحله متمایز تقسیم نمود. تقسیم بندی دوره زمانی یك پروژه به مراحل مختلف ، عموما بستگی به نوع و طبیعت پروژه هایی كه برنامه ریزی می شوند نداشته و این تقسیم بندی معمولا بر اساس نوع و خصوصیات فعالیت های لازم در هر یك از مراحل اجرای پروژه انجام می گیرد.

به طور عام در هر پروژه ، چهار مرحله ( فاز ) متفاوت و متمایز ، قابل تعریف می باشد. این چهار مرحله عبارتند از :

مرحله 1 – مرحله نظری

مرحله 2 – مرحله طرح و برنامه ریزی

مرحله 3 – مرحله اجرا

مرحله 4 – مرحله پایانی ( اختتام )

•نقطه آغازین یك پروژه با هر طبیعت و خصوصیتی كه باشد عبارت از یك نظریه یا فكر و یا خواسته است كه توسط یك شخص یا یك گروه از اشخاص یا یك موسسه و سازمان ایجاد می شود. •در این مرحله طرح از نظر امكان پیاده سازی مورد بررسی قرار می گیرد ( ارزیابی طرح از نظر فنی ، اقتصادی و مالی ) •انواع گزینه های ممكن برای اجرای طرح نظیر مكان اجرای طرح ، تكنولوژی اجرای طرح و .......... مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند. •فعالیت های اولیه طراحی در این مرحله برای نشان دادن چارچوب كلی گزینه ها بوده و شامل جزئیات نمی باشد.

قیمت فایل فقط 35,000 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه , PowerPoint Project Management and Control , معرفی روشهای برنامه ریزی شبكه , ساختار شبكه , نمودارهای گانت و شبكه های دارای مقیاس زمان , تخصیص منابع – تسطیح منابع , برآورد زمان پروژه , شبكه های پیش نیازی , مرحله نظری , مرحله طرح و برنامه ریزی , مرحله اجرا , مرحله پایانی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو ساماندهی
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee